Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz Yurt içi ve uluslararası nakliye hizmetlerine aralıksız devam etmekte olan firmamız Gaziantep Nakliyat, lojistik sektöründe uzun yıllara dayanan geçmişinden almış olduğu tecrübe ve birikimleriyle taşımacılık alanında kaliteli hizmetlerini sürdürmektedir. Gaziantep nakliye firmaları genellikle yurt içine odaklı çalışmalar yapmakta olduğundan ihracatçı firmaların taleplerine yeteri kadar olumlu yanıt verememektedirler. Bu anlamda firmamız uluslararası alanda kazanmış olduğu deneyimleri sayesinde hem yurt içi hem uluslararası alanda sorunsuz kesintisiz nakliye hizmetleri sunabilmektedir.

KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

Yurt dışı ve Yurt içinde konteyner taşımacılığı hizmetleri de bulunan firmamız Mersin ve İskenderun limanları odaklı ihracat ve ithalat konteyner nakliye çalışmalarını layıkı ile yapmaktadır. Gaziantep’den ihracat yükleri ile yurt dışından ithal edilen ürünlerin konteyner ile adresten adrese nakliyesini son derece hassasiyet göstererek gerçekleştiren firmamız her sınıfta konteynerin nakliyesini yapabilmektedir.

AĞIR NAKLİYAT

Gaziantep ağır nakliyat alanında önemli ölçüde çalışmalara imza atan kuruluşumuz, yurdun dört bir yanına taşınmakta olan gabari dışı ağır nakliyat yüklerinin en sağlam şekilde sevk edilmesi işlemlerini özel dorseleri bulunan lowbed tarzı araçları ile gerçekleştirmektedir. Müşterilerine cazip gelen son derece makul taşıma fiyatları ile ağır nakliye sektöründe boy gösteren firmamız taşımalarının tamamını karayolu izin belgesi dahilinde eskort araçlar nezaretinde yapmaktadır.

DEPOLAMA, GÜMRÜK ve ACENTELİK HİZMETLERİ

Firmamız geçen zaman dilimi içerisinde faaliyet alanını oldukça genişleterek depolama, acentelik ve gümrükleme hizmetlerini de sunmaya başlamıştır. Yurt içi ve yurt dışında mevcut bulunan depo ve antrepo çalışmalarımız çerçevesinde Gaziantep ili genelinde her türlü gereksinime yeterli oranda karşılık verebilen firmamız, aynı zamanda gümrüklü olarak taşınacak olan her türlü ihracat ve ithalat gümrük işlemlerini yapabilmektedir.