Konteyner Nakliyat 2024

Konteyner Nakliyat Karayolu taşımacılığı alanında varlığını uzun zamandır sürdürmeye devam eden firmamız Yurt içi ve Uluslararası konteyner nakliye çalışmalarına da başlamış bulunmaktadır. Firmamız liman şehirlerimiz başta olmak üzere birçok bölgemizde bulunan şube ve irtibat ofisleri ile hizmet sunmaya devam etmektedir. Gaziantep konteyner nakliye çalışmalarımız özellikle Mersin ve İskenderun limanları ile Gaziantep arası yapıldığı gibi yurt dışına ihraç edilen yükler ve yurt dışından ülkemize ithalatı yapılan her türlü konteynerin taşınması çalışmalarında başarılı bir grafik sergilemekteyiz.

Tüm Avrupa ve Asya ülkeleri başta olmak üzere yurt dışından Gaziantep’e ithal edilen her türlü yük gruplanın konteyner içerisinde taşınmasında kullandığımız limanlarımıza gelen konteynerlerin iç nakliye ile Gaziantepli ithalatçılarımızın adreslerine taşınmasını, tamamında konteyner kilitleri mevcut bulunan açık dorseli yüksek modelli tırlarımız ile sağlamaktayız.

Yurt içi nakliyeciliğinde konteynerler içerisinde veya üzerinde taşınabilen her türlü yük sınıfına uygun yeterlilik ve kapasite de bulunan tırlarımız genellikle yüksek modelli araçlardan oluşmaktadır. 40’lık ve 20’lik konteynerler ile birlikte yanları ve üst kısımları açık bulunan flat rock ve open top isimleri ile adlandırılan konteynerlerin nakliyesini de yapabilecek her türlü donanıma ve bilgiye sahip bulunmaktayız.

Tüm limanlarımızda taşınmaya hazır bulunan ithalat yükleri ve ihracat kapsamında Gaziantep’de bulunan kuru yüklerin konteyner ile nakliyesinin yanı sıra güzergahlar üzerinde belirli noktalarda bulunan kantarlarda ki işlemlerin yapılması ve gümrükleme hizmetlerimizde mevcuttur. Konteyner taşımacılığı diğer taşıma şekillerine göre daha bir yoğun yapılmakta olduğundan, ihracatçı ve ithalatçı firmaların üzerinde sıklıkla durdukları konuların başında maliyet gelmektedir. Bu nedenle konteyner taşıma navlunları ihracatçı açısından büyük önem teşkil etmektedir. Firmamız bu hassas konu üzerinde elinden geldiğince hassasiyet ve titizlik göstermekte, taşıma fiyatlarını olabilecek asgari seviyelerde tutmaktadır.