Frigo Nakliye 2024

frigo nakliye

Frigo nakliye alanında son derece tecrübeli olan firmamız soğuk zincir ürün gruplarının yurt içinde ve uluslararası alanda sevk edilmesi işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Gaziantep merkezli dağıtımı yapılmakta olan her türlü gıda maddesinin yurt içinde 81 ile dağıtımının yanı sıra başta sınır komşularımız olan Suriye, Irak, İran, Gürcistan gibi ülkeler dışında Avrupa ve Asya ülkelerinin tamamına taşımalar yapmaktayız.

Taşınması esnasında mevcut tazeliğinin muhafaza edilmesi gerekliliğinden dolayı bulunduğu ortam sıcaklığından hareket ederek teslim adresine kadar aynı derecede taşınması gereken her türlü ürünün nakliye işlemleri -18 derece soğukluğa kadar ayarlanabilir soğutucusu bulunan frigo tırlar ile taşınmaktadır. Frigo tırlar tenteli tırlardan farklı olarak çok eski model olmamaları gereken araçlardır. Buna bağlı olarak firmamızın çalışma yaptırğı tüm frigo dorse araçlarımız yüksek modelli olup taşıma esnasında arızaya maruz kalmaksızın teslim adresine ulaşabilen araçlardır.

Gaziantep’te üretilmekte olan gıda maddeleri, soğuk zincir ürünleri, donmuş gıdalar, kimyevi maddeler gibi onlarca kalem ürünün yurt içi ve yurt dışına taşınmasında frigo tırları ile sahada boy gösteren firmamız Mersin ve Antalya gibi illerimizde irtibat ofisleri kurmuş olup yurdun tamamını kapsayan hizmet ağı içerisinde hizmetlerimizi devam ettiriyoruz.

85 metreküp ebatlarında ve 25 tona kadar ağırlığı bulunan tüm ürünlerin ısı muhafazalı olarak taşınmasını gerçekleştiren kuruluşumuz yapmakta olduğu tüm seferlerde sigortalı güvenli taşımalar yapmaktadır. Bazı ürünlerin taşıma esnasında sürekli olarak kontrol edilmesi gerektiği hallerde casus olarak adlandırılan takip cihazlarının dorse içerisinde yerleştirilmesiyle sevkiyat esnasında anlık takip yapılmaktadır.

Yapılan takibat neticesi yük teslimine müteakip gönderici ve alıcı firma yetkililerine raporlar halinde sunulmakta, taşıma esnasında malın herhangi bir deformasyona maruz kalmadığı gösterilmektedir. Bu tür bir çalışma hem göndericiye hem alıcıya rahatlık vermekte, malın bozulacağı tedirginliği yaşatılmamaktadır.

Gaziantep frigo nakliye taleplerini anlık yanıtlama sistemi ile karşılıksız bırakmayan firmamız bünyesinde çalışmalarını sürdüren deneyimli operasyon ekibi ile günün her anı hizmet başında bulunmakta, gelen tüm talepleri anında değerlendirmeye alarak en uygun taşıma şartlarında teklifler sunmaktadırlar.

frigo nakliye